Дитяча стоматологія

Візитною карткою мережі стоматологічних клінік GannaClinic є особлива увага до пацієнтів дитячого віку. Адже для самих маленьких дуже важливі дрібниці, для цього ми пішли від шприців для місцевої анестезії, використовуючи американську систему комп’ютерної анестезії Milestone STA, також галасливі турбінні наконечники були замінені високоточним мікромоторами і наконечниками від швейцарської компанії bien air, формулою один з точки зору точності, надійності й безшумної в роботі. А знання наших докторів в області дитячої психології не дозволять вашій дитині відчути різницю між стоматологічним кріслом і ігровою кімнатою. У складних випадках ми використовуємо седацию закисом азоту або «звеселяючий газ», абсолютно нешкідливий для маленьких пацієнтів, що дозволяє проводити лікування і видалення абсолютно непомітно!

Але якщо і це не подіє, то для найвідчайдушніших і складних маленьких пацієнтів в нашому арсеналі є можливість лікування уві сні, так, просто дитина спить і в цей час йому лікують зубки! При такому методі лікування, частіше званому «медикаментозний сон» з дитиною працює ціла команда лікарів! Лікування уві сні дозволяє якісно виконати лікаря стоматолога великий обсяг роботи і таким чином скоротити число відвідувань до мінімального. Робота кращих дитячих лікарів стоматологів і анестезіологів, сучасні снодійні препарати допомагають досягти успіху без будь-якої небезпеки для здоров’я маленьких пацієнтів! А солодко виспатися любить будь-яка дитина!

Але а якщо ви вже давно не дитина, і теж хочете провести своє лікування під час глибокого спокійного сну, наші фахівці з радістю допоможуть вам у цьому!

Ми пропонуємо вам новітні західні методики лікування в стоматології!

Дорогі батьки! Переконливо просимо вас: не чекайте поки ваша дитина почне стогнати від болю і вимагати лікувати його зубки. Пам’ятайте, це ваша відповідальність! Завчасно запишіться на прийом до нашого дитячого стоматолога для профілактики. Цим ви позбавите дитину від мук і психологічних травм від важкого лікування зубів з гострим болем! Пам’ятайте, що профілактика завжди дешевше!

Для того щоб показати вам результати профілактики «до і після» у дитячих стоматологів, в клініках GAnnaClinic є все необхідне: інтраоральна камера для відео і знімків в режимі реального часу, а також індикатор нальоту. Також ми проведемо урок гігієни в якому детально опишемо всі найпотрібніші маніпуляції і навчимо вашу дитину любити і стежити за своїми зубками. Спеціально для цього в стоматологічних клініках GAnnaClinic надають щітки і пасти швейцарської фірми Curaprox.

Запишіться на прийом

Заповніть форму: наші адміністратори опрацюють заявку та звʼяжуться з вами якнайшвидше

Запис на прийом

Заповніть форму нижче, ми звʼяжемося з вами якнайшвидше

Оголошення для дітей військовослужбовців та ВПО

GannaClinic разом з партнерами IVOCLAR та INSPE проводить на безоплатній основі стоматологічну допомогу дітям віком до 12 років ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та дітям військовослужбовців ЗСУ.

Ціль програми — зберегти 50 дитячих усмішок 🦷

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

  • довідку ВПО; 
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.