Перший візит до стоматолога

Що відбувається під час першого візиту в GAnnaClinic?

Якщо у дитини немає гострого болю, перший візит до стоматолога — знайомство зі стоматологічної командою, нашим обладнанням, смачними пастами, кольоровими щітками, трубочками, паличками, барвниками і все це буде проходити під улюблений мультфільм дитини. Ми порахуємо кількість його зубів у роті, сфотографуємо все інтраоральної камерою, пошукаємо каріозні порожнини, покажемо все батькам, складемо план лікування і подаруємо подарунок.

Все це ми робимо для того, щоб дитина отримала задоволення від цих відвідин і у нього залишилися приємні враження від походу до дитячого стоматолога. Відсутність страху перед стоматологічним кріслом — є запорукою успіху в профілактиці карієсу і боротьбі з ним.

Перший візит до стоматолога: підготовка дитини

Найвірніший спосіб — це взагалі його ніяк не готувати. Можна сказати за 1 день про те, що ви підете в гості, де порахують скільки у дитини зубків, почистять їх смачною пастою, подивляться мультики, покажуть фокуси і подарують подарунок. Якщо ваша дитина любить малювати або робити щось своїми руками, то можете запропонувати зробити і йому подарунок, з яким він піде в гості. Не кажіть про візит до стоматолога за довгий час до цієї події, щоб у нього не було можливості послухати страшних історій про злих лікарів, які ставлять уколи і видаляють зуби. Не діліться своїми страхами, пов’язаними зі стоматологом, якщо такі у вас є.
Дитячі стоматологи GAnnaClinic докладуть максимум зусиль для того, щоб ваша дитина сама просила у вас піти до стоматолога для того, щоб просто подивитися зубки. Ви позбавите себе від непотрібних зусиль, спрямованих на вмовляння затягнути дитину до лікаря, і будете спокійні про здоров’я зубів вашої дитини.

Запишіться на прийом

Заповніть форму: наші адміністратори опрацюють заявку та звʼяжуться з вами якнайшвидше

Запис на прийом

Заповніть форму нижче, ми звʼяжемося з вами якнайшвидше

Оголошення для дітей військовослужбовців та ВПО

GannaClinic разом з партнерами IVOCLAR та INSPE проводить на безоплатній основі стоматологічну допомогу дітям віком до 12 років ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та дітям військовослужбовців ЗСУ.

Ціль програми — зберегти 50 дитячих усмішок 🦷

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

  • довідку ВПО; 
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.