Доросла стоматологія

Профилактика кариеса | GAnnaClinic

Профілактична стоматологія

GannaClinic ставить великий акцент на профілактиці стоматологічних захворювань. Ми концентруємо весь наш потенціал на збереженні життєдіяльності зубощелепної системи кожного пацієнта. Запорукою здоров’я ротової порожнини є зниження кількісного і якісного співвідношення пародонтопатогенних і каріеспродуцірующіх мікроорганізмів.

Професійна гігієна Air Flow від швейцарської компанії EMS є невід’ємною і першочерговим завданням перед початком будь-якого лікування в нашій клініці. Для проведення даних процедур ми використовуємо обладнання та матеріали швейцарських представників, які вже протягом 60 років розробляють і вдосконалюють концепцію безпечного усунення біоплівки з зубної емалі, не ушкоджуючи її.

Регулярне виконання процедури знижує приріст карієсу і дозволяє продовжити молодість і здоров’я вашої посмішки.

Естетична стоматологія

Для того, щоб відчувати себе більш впевнено, достатньо зробити всього кілька простих речей. Однією з доступних є поліпшення своєї посмішки за допомогою відбілювання зубів. З новими безпечними приладами, які пропонує GannaClinic це зробити стало ще простіше. Ви самі можете вибрати спосіб відбілювання. Він може бути як в кріслі у лікаря, так і перебуваючи вдома, читаючи улюблену книгу.

GannaClinic використовує тільки оригінальну продукцію виробництва США, роблячи ставку не тільки на якісне відбілювання, але і на збереження цілісності зубної емалі після процедури. Доктора наших клінік подбають про те, щоб весь процес відбілювання був для вас максимально комфортним.

Восстановление зубов | GAnnaClinic
Лечение каналов, Днепр

Ендодонтія

Лікарі клінік GannaClinic використовують міжнародні протоколи для лікування кореневих каналів зубів, використовуючи прогресивні методики і новітнє обладнання в даному сегменті. Контроль якості лікування здійснюється за допомогою X-Ray.

Всі маніпуляції, пов’язані з лікування кореневих каналів проводяться безболісно, починаючи від анестезії, для якої використовується комп’ютерна анестезія STA, закінчуючи пломбуванням кореневих каналів.

Команда GannaClinic допоможе вам подолати страх лікування зубів з ускладненим карієсом.

Діагностика та лікування

Потрапляючи в атмосферу GannaClinic ви станете центром уваги всього, що відбувається. Запорука вашого стоматологічного здоров’я для нашої команди є завданням #1. Для цього ми проведемо детальне обстеження вашої зубощелепної системи і діагностуємо наявні проблеми, надамо вам індивідуальний план лікування з докладною інструкцією і альтернативними методами лікування вашої клінічної картини.

Професійна гігієна Air Flow від швейцарської компанії EMS є невід’ємною і першорядної маніпуляцією перед початком будь-якого лікування в нашій клініці. Після чого наші лікарі слідують чітко підписаному Вами плану лікування.

Ми зробимо все, щоб Ви себе відчули захищеним, почутим і задоволеним якістю нашого обслуговування.

Имплантацияв Днепре

Імплантація зубів

Лікування зубів у дорослих в стоматології GannaClinic проходить з концепцією «Не зашкодити». Ми не псуємо ваші здорові зуби для того, щоб зробити їх опорою для відновлення відсутнього зуба, ми не робимо бюгельні і знімні ортопедичні конструкції. Ми хочемо, щоб робота, виконана нашими докторами підвищувала якість життя і надавало впевненості нашого пацієнта. Виходячи з цього, ми заміняємо все відсутні одиниці зубів шляхом імплантації, використовуючи імплантати №1 в світі «Straumann» Швейцарія, надаючи міжнародну довічну гарантію.

Для того, щоб установка імплантатів була більш комфортна для вас, ми можемо запропонувати вам послугу седації (медикаментозний сон або седація за допомогою закису азоту). Ви зможете відпочити під час операції!

Будь-яке побажання пацієнта в GannaClinic буде враховано. Ваша посмішка для нас — найкраща нагорода.

Запишіться на прийом

Заповніть форму: наші адміністратори опрацюють заявку та звʼяжуться з вами якнайшвидше

Запис на прийом

Заповніть форму нижче, ми звʼяжемося з вами якнайшвидше

Оголошення для дітей військовослужбовців та ВПО

GannaClinic разом з партнерами IVOCLAR та INSPE проводить на безоплатній основі стоматологічну допомогу дітям віком до 12 років ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та дітям військовослужбовців ЗСУ.

Ціль програми — зберегти 50 дитячих усмішок 🦷

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

  • довідку ВПО; 
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.