Популярні питання

Перше відвідування стоматолога може бути без причини і без приводу, коли у дитини почалося прорізування тимчасових зубів. Завдання такого візиту отримати максимальну консультацію від лікаря по догляду за тимчасовими зубами, раціональному і збалансованому харчуванні для малюка, підбір засобів особистої гігієни за доглядом порожнини рота дитини.

Все дуже просто. Зубки чистити своїй дитині потрібно починати після прорізування першого зуба. Як правило, це 6-9 місяців після народження. Про те як і чим це правильно робити ви можете дізнатися у нашого доктора

Ваш дитина-це відображення ваших звичок. Поспостерігайте як у вашій родині ставляться до процесу чищення зубів, чи є ця гарна звичка у вас вдома?

Якщо дитині не чистити зуби з початку їх прорізування, тим самим не показуючи важливість даної процедури як прийом їжі, одягання одягу, причісування, а потім в 2-3 роки йому вручити щітку в руки і сказати: «чистити зуби, тому що ТРЕБА», я даю гарантію, що ваша дитина не буде це робити із задоволенням кожен день. В результаті дитина почне уникати щоденне чищення зубів. Зрозумійте, дитина не розуміє, що чистити зуби- це важливо, йому більше подобається смак пасти, або красива щітка, якою ви йому чистите зуби. Забігаючи вперед, я підкреслила, що чистити зуби своїм дітям це прямий обов’язок їх батьків, тому якщо ви не вмієте це робити або не знаєте як це робити ефективно, то завжди ласкаво просимо до нашого дитячого лікаря, який з радістю вам підкаже не тільки правильні техніки чищення молочних зубів, але і розповість про хитрощі, якими можна користуватися в різному віці, щоб зацікавити вашу дитину робити цю процедуру з задоволенням.

Навіщо чекати, коли у вашої дитини заболить зуб? Всі батьки хочуть вночі спати, а не дзвонити в будь-які місця, які працюють в нічний час і можуть прийняти по гострому зубному болю дитини. Не варто так знущатися над своєю дитиною, це як мінімум негуманно. Після такого нічного візиту навряд чи у дитини буде позитивне сприйняття подальших візитів до стоматолога. А це новий головний біль для вас-знайти стоматолога для дитини.

Я закликаю вас, батьки, приходити до стоматолога не для лікування, а для профілактики карієсу і його ускладнень. На перших візитах ми познайомимо вашої дитини з усіма приємними процедурами в кабінеті, повірте, їх набагато більше, ніж ви можете собі уявити. І зробіть такі візити регулярними (1 раз в 4 місяці) Якщо за цей проміжок часу у вашої дитини і з’явиться карієс, то він буде в початковій стадії. Для лікування такого дефекту знадобиться менше часу для лікування, менше неприємних відчуттів для дитини, менше ваших фінансових витрат.

Дбайте про здоров’я своєї дитини завчасно!

Ви абсолютно праві, всі тимчасові зуби повинні змінити постійні. Але буде помилкою вважати, що всі тимчасові зуби зміняться в 6-7 років. Жувальні молочні зуби можуть простояти у дитини до 10-12 років, це не малий проміжок часу. І ці зубки потребують догляду. Молочний зуб так само як і постійний зуб може хворіти, в ньому є все ті ж структурні одиниці, що і в постійному зубі, тільки всі процеси протікають значно швидше, ніж в постійному, тобто поверхневий карієс може швидко перейти в стадію глибокого карієсу, а він, у свою чергу може перейти страждаю запалення пульпи, що може привести до ранньої втрати молочного зуба- це загрожує нестачею місця для постійного зуба і аномаліями прикусу. Простіше кажучи, через недостатню увагу до тимчасових зубів, постраждають постійні зуби, якими доведеться задовольнятися все життя.

Приходьте до нашого дитячого стоматолога на консультацію і він докладно відповімо на всі ваші запитання більш детальну інформацію!

✔️Зубная щітка ✔️Зубная паста ✔️Флосс ✔️Ремінералізірующій крем

Правильно підібрані засоби для щоденного чищення зубів допоможуть вам і вашій дитині робити цю процедуру продуктивніше. GAnnaClinic дарує після первинної професійної гігієни швейцарську щітку преміум класу, допомагає підібрати супутні засоби гігієни для чищення зубів. Наші лікарі навчають дитини та її батьків як правильно доглядати за зубами.

❎2 рази в день чистити зуби
❎Користуватися флосом
❎Наносити після чистки ремінералізуючий крем на зуби
❎1 раз в 4 місяців (для дітей), 1 раз в 6 місяців (для дорослих) показувати свої зубки своєму лікареві

💎💎💎💵💳Профілактіка набагато дешевше, ніж лікування.

Запишіться на прийом

Заповніть форму: наші адміністратори опрацюють заявку та звʼяжуться з вами якнайшвидше

Запис на прийом

Заповніть форму нижче, ми звʼяжемося з вами якнайшвидше

Оголошення для дітей військовослужбовців та ВПО

GannaClinic разом з партнерами IVOCLAR та INSPE проводить на безоплатній основі стоматологічну допомогу дітям віком до 12 років ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та дітям військовослужбовців ЗСУ.

Ціль програми — зберегти 50 дитячих усмішок 🦷

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

  • довідку ВПО; 
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.